Skontaktuj się z nami
+48 509 963 643

USŁUGI

POWER SUPPLY świadczy usługi serwisowe obejmujące również urządzenia zakupione u innych dostawców. W ostatnim okresie firma poszerzyła zakres oferowanych usług o inwentaryzacje eksploatowanych systemów zasilania gwarantowanego w dużych organizacjach o zasięgu ogólnopolskim.

Audyty systemów zasilania gwarantowanego dają naszym Klientom wiedzę niezbędną do podejmowania decyzji optymalizujących wykorzystanie posiadanego potencjału sprzętowego oraz minimalizujących koszty zużywanej energii elektrycznej.

Działalność POWER SUPPLY obejmuje głównie rejon Małopolski i Śląska, choć sukcesywnie się powiększa i podpisujemy umowy z firmami o zasięgu ogólnopolskim, ponieważ nawiązaliśmy kontakty z partnerami w całym kraju i dzięki temu w pełni konsekwentnie jesteśmy w stanie zapewnić serwis w całej Polsce.

Dzięki ścisłej współpracy z producentami zasilaczy UPS, dostawcami osprzętu elektrycznego, jesteśmy w stanie sprostać każdemu zleceniu w zakresie zasilań gwarantowanych.

Działalność firmy nastawiona jest na zapewnienie ABSOLUTNEJ PEWNOŚCI ZASILANIA powierzonym naszej opiece urządzeniom przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Naczelnym zadaniem, jakie sobie stawiamy jest w każdym indywidualnym przypadku rozwiązanie konkretnego problemu związanego z zapewnieniem gwarantowanego zasilania.

Klientom, którzy mi zaufają oferuję kompleksową obsługę, bezpłatne konsultacje w zakresie doboru optymalnego rozwiązania, prezentacje i szkolenia, korzystne warunki zakupu.